1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  187
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,027
 3. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  392
 4. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,661
 5. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  744
 6. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  452
 7. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,171
 8. Andi ss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  653
 9. KMN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,233
 10. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  560
 11. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  714
 12. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  876
 13. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,003
 14. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  672
 15. florian kadriu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  769
 16. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  773
 17. Taboo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,155
 18. p3n7357
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  878
 19. muli1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,222
 20. DarKr0x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,317

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...