1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. bahrudin
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,363
 2. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,009
 3. semi571
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  994
 4. semi571
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,255
 5. Itsolar
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,699
 6. o_O
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,379
 7. ingjeksion
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,499
 8. dinter
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,183
 9. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  936
 10. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,756
 11. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,343
 12. Bahtir
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  823
 13. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,259
 14. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,868
 15. darkwolf
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,845
 16. denada
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  22,050
 17. Vinni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,141
 18. dreni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,881
 19. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,210
 20. dr_iton
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,407

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...