1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Hostinkos
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,237
 2. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  624
 3. dr_iton
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,249
 4. florentinceo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,391
 5. Robert123456
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,449
 6. Andi ss
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,690
 7. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  706
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,608
 9. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,066
 10. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,312
 11. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,267
 12. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  903
 13. uniku
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  5,160
 14. KMN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,870
 15. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,008
 16. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,284
 17. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,531
 18. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,478
 19. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,114
 20. florian kadriu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,222

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...