1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Siguria në përgjithësi

Diskutime rreth sigurisë së rrjetave apo dhe sigurisë në përgjithësi duke filluar nga Antivrusët, Firewalls, Anti Spyware etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. dr_iton
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  13,694
 2. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  11,036
 3. Arditii
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  2,705
 4. omega_web
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,479
 5. boom3rang
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  7,615
 6. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,796
 7. BlackEagle
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,660
 8. reflect1
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  7,796
 9. darkwolf
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,421
 10. beharluu
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,495
 11. Elbunit
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,618
 12. bi0
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,150
 13. BurimBushi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,365
 14. Klajd
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,963
 15. bi0
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,131
 16. DEVILAL
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,811
 17. numer2
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,082
 18. mekanik
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,579
 19. berl01
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,353
 20. Thjèsht Ùnè
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  976
 21. dr_iton
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,126
 22. Pavell
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,041

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...