1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. asllanmisini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,234
 2. Limmy89
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,038
 3. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  483
 4. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  745
 5. Ironir252
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  348
 6. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  328
 7. Old wolf
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  256
 8. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  223
 9. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  431
 10. selim canar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  210
 11. Alkeo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  443
 12. aran92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  533
 13. aran92
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  634
 14. aran92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  503
 15. Faton salihu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  268
 16. flakron1234
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  203
 17. suadcara
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,187
 18. selim canar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  302
 19. Rrezon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  445
 20. xhejni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  341

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...