1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  652
 2. dorianshala
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  768
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  882
 4. trimizzzp
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  847
 5. bashkimi92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  663
 6. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  581
 7. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  521
 8. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  360
 9. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  680
 10. Erooniti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  457
 11. alajdin
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,292
 12. gazi1111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  517
 13. Valon111
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  613
 14. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  946
 15. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,537

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...