1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  321
 2. aran92
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  402
 3. @Alvi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,247
 4. Milottt
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  364
 5. Denian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  519
 6. orani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  245
 7. Gentiii
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  596
 8. RegShqip
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  479
 9. KMN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  394
 10. Ironir252
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,993
 11. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  341
 12. toniyayo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  604
 13. Limmy89
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  338
 14. erjoni1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  278
 15. asllanmisini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,223
 16. Limmy89
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,008
 17. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  470
 18. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  740
 19. Ironir252
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  344
 20. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  321

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...