1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Riki.xh
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  550
 2. rumbullaku
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  874
 3. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  157
 4. kushtrim94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,223
 5. agonn1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  501
 6. atlantis
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  758
 7. marjo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  586
 8. ErroR-X
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  703
 9. jetliri1112
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,866
 10. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  195
 11. nity99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  425
 12. Arlind.Kastrati
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,266
 13. ardian574
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  323
 14. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,813
 15. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  326
 16. gnt
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  491
 17. alfaboy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  355
 18. ITuser
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  913
 19. Fiksohu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  495
 20. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  3,251

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...