1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  511
  Postimet:
  6,439
  Tema e fundit: Ads limited profesori, 12 Nëntor 2019 në ora 21:37
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  419
 2. jetliri1112
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,356
 3. Vinni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  510
 4. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,516
 5. Misteriozi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  995
 6. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  290
 7. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  531
 8. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 9. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  221
 10. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  126
 11. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  260
 12. boom3rang
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,981
 13. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 14. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  421
 15. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  442
 16. Wukel
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  541
 17. Misteriozi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  290
 18. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  810
 19. leo ademi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,201
 20. leo ademi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  211

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...