1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  943
 2. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  939
 3. KNO3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  389
 4. Meet
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,639
 5. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  354
 6. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  223
 7. unikat007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  646
 8. izet1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  749
 9. NANO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  585
 10. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,756
 11. tonkeri
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  8,375
 12. Heyer
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  226
 13. VaaL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  264
 14. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  382
 15. neeL
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  718
 16. Artiol
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,881
 17. big-ar
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  492
 18. leo ademi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  272
 19. proksinjo
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  874
 20. Eduard Gashii
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  667

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...