1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. frank27
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,392
 2. adisi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,933
 3. GunSpeR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  269
 4. GunSpeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  374
 5. proksinjo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  448
 6. etnosimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  327
 7. ingjeksion
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,187
 8. trimizzzp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  364
 9. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  334
 10. GunSpeR
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  456
 11. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  344
 12. agonn1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  495
 13. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  390
 14. agonn1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  238
 15. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  719
 16. ooxhulio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  326
 17. izet1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  787
 18. leon1234
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  337
 19. Munche
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  358
 20. BurimBushi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  652

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...