1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Ironir252
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,993
 2. KMN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  396
 3. RegShqip
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  483
 4. Gentiii
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  598
 5. orani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  246
 6. Denian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  520
 7. Milottt
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  365
 8. @Alvi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,251
 9. aran92
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  406
 10. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  323
 11. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  701
 12. gxim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  412
 13. AdemiPR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,955
 14. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,876
 15. ergialb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  141
 16. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  380
 17. Rrezon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  397
 18. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,940
 19. CIA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,976
 20. marty
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  190

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...