1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  856
 2. packmack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  255
 3. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  892
 4. Presario
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  373
 5. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  336
 6. packmack
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  306
 7. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,833
 8. agonn1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  280
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  335
 10. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  314
 11. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  566
 12. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  518
 13. Linux-Lover
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  732
 14. agonn1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  367
 15. epi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  290
 16. epi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  794
 17. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  793
 18. DamageraL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  216
 19. alfaboy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  302
 20. Edm0nd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  392

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...