1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  299
 2. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  345
 3. Skull
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,527
 4. Thrones
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  231
 5. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  354
 6. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  373
 7. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  315
 8. AlbaniaHere
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  272
 9. agonn1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  426
 10. isarama
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  250
 11. isarama
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  274
 12. Misteriozi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,037
 13. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  332
 14. isarama
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  212
 15. isarama
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  685
 16. Arlind.Kastrati
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  369
 17. isarama
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  248
 18. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  167
 19. nuk.nij.per.kerkon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  494
 20. isarama
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,441

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...