1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. jetliri1112
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,868
 2. jetliri1112
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,670
 3. orani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  487
 4. Shooter
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  419
 5. donate
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  440
 6. Denisp98
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  367
 7. Elion1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,216
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  294
 9. aran92
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  258
 10. Gentrit Hasani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  433
 11. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,881
 12. marty
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  190
 13. CIA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,976
 14. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,940
 15. Rrezon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  397
 16. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  380
 17. ergialb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  141
 18. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,876
 19. AdemiPR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,955
 20. gxim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  412

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...