1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Ironir252
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,175
 2. leo ademi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,167
 3. Hamit Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,151
 4. Fidannnn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,124
 5. Mr darki
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,109
 6. leon1234
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,108
 7. jetliri1112
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,104
 8. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,104
 9. Rrezart123
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  2,092
 10. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,077
 11. Gentipr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,072
 12. unikat007
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  2,063
 13. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,052
 14. Gevio
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,975
 15. Omerr
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  1,949
 16. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,932
 17. diti.sk
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,922
 18. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,915
 19. Iliri1988
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,905
 20. Artiol
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,879

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...