1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. bmwplako
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  305
 2. leo ademi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  543
 3. Chong96
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  387
 4. p3n7357
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  582
 5. chill
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  363
 6. Kumanovali_life
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  223
 7. Blamer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  524
 8. Riki.xh
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  496
 9. rumbullaku
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  757
 10. kushtrim94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  466
 11. agonn1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  428
 12. atlantis
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  705
 13. marjo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  497
 14. ErroR-X
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  478
 15. nity99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  318
 16. Arlind.Kastrati
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,135
 17. ardian574
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  167
 18. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,757
 19. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  228
 20. gnt
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  461

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...