1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Esat123
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  753
 2. Fiksohu
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  690
 3. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,213
 4. do1
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  909
 5. sg1
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  936
 6. Teuta95
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  860
 7. Pssyccho
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,402
 8. leon1234
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  702
 9. Leka niti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  945
 10. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  876
 11. Er4ld
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,093
 12. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  728
 13. leon1234
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,072
 14. Misteriozi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,660
 15. p3n7357
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  583
 16. Blamer
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  869
 17. jetliri1112
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,078
 18. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,443
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  934
 20. lynx
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,040

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...