1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  148
 2. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  202
 3. spectre
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  660
 4. NANO
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  322
 5. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  132
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  470
 7. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  259
 8. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  239
 9. p3n7357
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  587
 10. NANO
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  285
 11. Elion1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  145
 12. Elion1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  379
 13. Ellie
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  171
 14. Donny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  180
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  324
 16. suadcara
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  147
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  116
 18. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  151
 19. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  246
 20. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  123

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...