1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  144
 2. HeRBaR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  125
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  308
 4. spectre
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 5. Limmy89
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,361
 6. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  190
 7. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  136
 8. Meet
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  388
 9. Donny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  161
 10. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  119
 11. NANO
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  264
 12. Elion1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  352
 13. Elion1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 14. Ellie
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  156
 15. Denian
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  306
 16. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  228
 17. insingi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  272
 18. suadcara
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  135
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  313
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...