1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,467
 2. Albozr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,464
 3. Limmy89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,446
 4. An95
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,436
 5. Ellie
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,430
 6. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,419
 7. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,378
 8. aksham
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,374
 9. Yllka
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,356
 10. shteti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  2,352
 11. sg1
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,315
 12. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,313
 13. D-albania
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,283
 14. KNO3
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,266
 15. magica blue
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,212
 16. Astritt1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,205
 17. ceni-18
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,204
 18. Ironir252
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,152
 19. nity99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,143
 20. GunSpeR
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,137

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...