1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. kosovarepublik
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,954
 2. Lodvald
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,760
 3. Tanni
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,587
 4. Elion1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,215
 5. Meet
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  4,453
 6. Omerr
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,654
 7. Er4ld
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,019
 8. boom3rang
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,265
 9. nauzoski
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  32,000
 10. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,953
 11. arlind14
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  458
 12. HeRBaR
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  844
 13. Meet
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  913
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  945
 15. Albertgj
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  960
 16. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  788
 17. do1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,313
 18. unikat007
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,199
 19. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,040
 20. Popads.net
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,058

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...