1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ArditiMaCai
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,184
 2. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  197
 3. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  316
 4. Yllka
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  136
 5. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  245
 6. DNA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  193
 7. Limmy89
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  396
 8. ahysenaj1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  124
 9. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  356
 10. emimer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,135
 11. tyrex1337
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,116
 12. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,042
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  168
 14. erjoni1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  175
 15. Limmy89
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  432
 16. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  287
 17. NANO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  260
 18. arlind14
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  205
 19. ermal83
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  258
 20. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  181

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...