1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  3,088
 2. Ironir252
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,058
 3. Teuta95
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,038
 4. Arlind Uka
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,930
 5. Meet
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,873
 6. boom3rang
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,854
 7. Blerim R.
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,811
 8. kushtrim94
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,806
 9. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,793
 10. adisi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,754
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,682
 12. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,640
 13. AstritKS
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,604
 14. Lion
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,597
 15. AgonK
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,564
 16. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,560
 17. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,553
 18. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,543
 19. Blamer
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,512
 20. sg1
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  2,478

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...