1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  516
  Postimet:
  6,478
  Tema e fundit: Pas ads.txt sellers.json tupac.al, 13 Shtator 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Meet
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  4,527
 2. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,525
 3. Alkeo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  456
 4. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  738
 5. shpetim123
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,322
 6. Meet
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,114
 7. albani99
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  339
 8. Albozr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  350
 9. Albozr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  387
 10. isarama
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  271
 11. Misteriozi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,113
 12. Albozr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  217
 13. tonkeri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,101
 14. Edm0nd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  477
 15. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  556
 16. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  286
 17. arlind14
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  758
 18. Linux-Lover
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  862
 19. manutd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  268
 20. Meet
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,156

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...