1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Skull
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,541
 2. albenischelsea
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  10,542
 3. Misteriozi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,037
 4. alajdin
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,292
 5. shteti
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,241
 6. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  6,906
 7. nity99
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,692
 8. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,486
 9. Meet
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,046
 10. Meetii
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,104
 11. Lajme
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,750
 12. Teuta95
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,539
 13. Fiksohu
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  893
 14. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  759
 15. An95
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  992
 16. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  9,735
 17. emiljano22
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,082
 18. bmwplako
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,824
 19. Shqipe Sb
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,575
 20. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,906

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...