1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ergialb
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  294
 2. RegShqip
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  741
 3. valdrinferati
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,621
 4. ArtanKs
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  191
 5. Igli F.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  168
 6. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  376
 7. RegShqip
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  440
 8. kastiot
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  441
 9. Elira
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,765
 10. ArditiMaCai
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,997
 11. albani99
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,843
 12. ergialb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,919
 13. ArditiMaCai
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  335
 14. Qimthi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  207
 15. Aleks.007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  289
 16. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  210
 17. Klodi_al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  355
 18. tyrex1337
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  469
 19. Mimii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  223
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,789

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...