1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. alajdin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  336
 2. agonn1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  280
 3. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,836
 4. packmack
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  306
 5. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  336
 6. Presario
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  375
 7. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  893
 8. packmack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  255
 9. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  857
 10. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  240
 11. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  740
 12. DamageraL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  229
 13. ooxhulio
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  363
 14. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,743
 15. Ghent
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  375
 16. Newsintempo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  357
 17. packmack
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  408
 18. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,347
 19. ooxhulio
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  355
 20. Misteriozi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,660

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...