1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Gevio
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,827
 2. Meet
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  237
 3. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  225
 4. CIA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  171
 5. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  186
 6. Albozr
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,723
 7. Misteriozi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  399
 8. Limmy89
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  224
 9. Grenzoo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  305
 10. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 11. artani234
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  310
 12. p3n7357
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  569
 13. Enis Abdullahu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  278
 14. Gentiii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  188
 15. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  110
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  452
 17. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  192
 18. artani234
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  247
 19. spectre
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  95
 20. Limmy89
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  133

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...