1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Da Dimy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  330
 2. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  687
 3. SKYMETEOR
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  895
 4. Leka niti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  324
 5. omega_web
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  761
 6. taulant09
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  308
 7. Aka Vengenace
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  689
 8. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,639
 9. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  360
 10. Enis Hussain
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  254
 11. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  5,320
 12. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,313
 13. dionbalaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  251
 14. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  417
 15. Er4ld
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  836
 16. iAlbert
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  487
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  768
 18. icylove
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,534
 19. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,059
 20. Fiksohu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  554

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...