1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. rebeliiii it
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,287
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,242
 3. Crypton
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  4,235
 4. nity99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,172
 5. Inc-seo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,056
 6. albani99
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,031
 7. Qimthi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,921
 8. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,916
 9. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,907
 10. Ironir252
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,892
 11. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,781
 12. sg1
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  3,776
 13. Jeton.Al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,599
 14. lavdim2014
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  3,458
 15. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,440
 16. Ardianzz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,416
 17. Presheva
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,402
 18. An95
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,340
 19. chuppacabra
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,334
 20. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,181

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...