1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Enis Hussain
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  278
 2. BaBa Gaming
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  243
 3. BaBa Gaming
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  285
 4. xroot12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  307
 5. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,885
 6. ooxhulio
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  371
 7. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  331
 8. ooxhulio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  304
 9. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  356
 10. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,796
 11. ooxhulio
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  375
 12. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  320
 13. isarama
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  353
 15. juli2015
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  261
 16. Leka niti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,499
 17. Meet
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  4,401
 18. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,440
 19. Alkeo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  399
 20. shpetim123
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,258

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...