1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. TMT
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,503
 2. Blerim R.
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,811
 3. Meet
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,070
 4. sg1
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,315
 5. Rrezart123
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  2,023
 6. Tiranalb
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,161
 7. ervislako
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,053
 8. leotrim77
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,821
 9. isarama
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  611
 10. suadcara
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  705
 11. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,670
 12. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  893
 13. donate
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  933
 14. Skull
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,440
 15. albenischelsea
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  9,733
 16. Misteriozi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  956
 17. alajdin
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,133
 18. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  862
 19. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  6,662
 20. nity99
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,455

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...