1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  5,829
 2. Agon Krasniqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,588
 3. Vinni
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,542
 4. Meet
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,388
 5. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  5,318
 6. Meet
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,027
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,775
 8. unikat007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,715
 9. Meet
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  4,695
 10. jetliri1112
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,664
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,642
 12. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,621
 13. Meet
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,615
 14. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,607
 15. Meetii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,434
 16. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,386
 17. Meet
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  4,348
 18. Limmy89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,324
 19. rebeliiii it
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,261
 20. @Alvi
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  4,241

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...