1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  85
 2. Rrezart123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  414
 3. Omerrr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  315
 4. isarama
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  611
 5. bahrudin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  252
 6. ceo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  329
 7. agonn1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  555
 8. albspace
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  422
 9. xhejni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  137
 10. agonn1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  320
 11. sg1
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  3,691
 12. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  194
 13. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  175
 14. isarama
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  208
 15. KMN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  156
 16. Fb56
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  601
 17. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  268
 18. Enis Hussain
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  254
 19. BaBa Gaming
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  233
 20. BaBa Gaming
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  273

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...