1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. TMT
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  2,299
 2. JetmirKs
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,345
 3. Albozr
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,170
 4. magica blue
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,581
 5. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,166
 6. kujtimgl
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,899
 7. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,881
 8. Xhon Lashii
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  15,216
 9. magica blue
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,094
 10. aksham
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,729
 11. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,794
 12. klodi002
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,645
 13. Tanni
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  10,011
 14. Yllka
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  3,042
 15. minitar
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  1,778
 16. unikat007
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  2,236
 17. Limmy89
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,261
 18. jami123
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  10,946
 19. Hamit Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,252
 20. @Alvi
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  4,562

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...