1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Mendy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  352
 2. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  3,254
 3. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  782
 4. epi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  431
 5. Mendy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  322
 6. Erooniti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  418
 7. Inc-seo
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  491
 8. neeL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  200
 9. leokr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  221
 10. epi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  243
 11. AgonAmiga
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  440
 12. titi007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  421
 13. Astritt1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  383
 14. Astritt1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251
 15. epi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  370
 16. Mendy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  404
 17. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  298
 18. saimir velias
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  328
 19. saimir velias
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  298
 20. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  274

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...