1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Limmy89
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  554
 2. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  255
 3. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  512
 4. Ironir252
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  177
 5. Mejdi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  398
 6. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  143
 7. Old wolf
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  108
 8. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  90
 9. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 10. selim canar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  92
 11. Alkeo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  249
 12. aran92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  324
 13. aran92
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  338
 14. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  127
 15. aran92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  215
 16. Faton salihu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  124
 17. flakron1234
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 18. suadcara
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  763
 19. selim canar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  178
 20. Rrezon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  266

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...