1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. p3n7357
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  912
 2. Bisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  270
 3. Ilir Krasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  444
 4. Ustai
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  215
 5. KMN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  367
 6. bleronahaisd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  363
 7. bardhy musliu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  244
 8. Limmy89
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  261
 9. manutd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  599
 10. HeRBaR
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  860
 11. Besnik13
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  286
 12. UXA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  185
 13. spectre
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  320
 14. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  274
 15. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  297
 16. Albozr
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  699
 17. kastiot
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  510
 18. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  316
 19. jonb
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  305
 20. Altiny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  498

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...