1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. albenischelsea
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  10,542
 2. Tanni
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  10,103
 3. Omerr
  Përgjigjet:
  83
  Shikimet:
  7,923
 4. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  6,571
 5. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,059
 6. unikat007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,871
 7. An95
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,690
 8. Teuta95
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,539
 9. chuppacabra
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,399
 10. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  3,370
 11. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,270
 12. sg1
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,467
 13. Leka niti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,265
 14. Albozr
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,200
 15. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,193
 16. leon1234
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,179
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,124
 18. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,963
 19. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,928
 20. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,896

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...