1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  6,571
 2. Omerr
  Përgjigjet:
  83
  Shikimet:
  7,923
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,059
 4. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,270
 5. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  3,371
 6. Albozr
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,201
 7. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,193
 8. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,929
 9. Tanni
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  10,103
 10. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,896
 11. sg1
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,467
 12. albenischelsea
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  10,542
 13. alajdin
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,292
 14. Teuta95
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,539
 15. Er4ld
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,045
 16. agonn1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,963
 17. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  798
 18. Popads.net
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,072
 19. icylove
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,709
 20. omega_web
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,441

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...