1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 2. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 3. ahysenaj1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 4. Franko_1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  137
 5. Yllka
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  140
 6. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  140
 7. ergialb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 8. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  151
 9. Suad
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  155
 10. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  157
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  158
 12. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  161
 13. ildi07
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  161
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  163
 15. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  164
 16. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  164
 17. Aleks.007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  165
 18. Mirvan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  166
 19. tupac.al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  167
 20. Igli F.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  169

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...