1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. nauzoski
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  31,992
 2. ano0n
  Përgjigjet:
  271
  Shikimet:
  24,805
 3. megaholdings
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  21,476
 4. Xhon Lashii
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  15,216
 5. tonkeri
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  14,094
 6. getrich
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  13,735
 7. jami123
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  10,940
 8. genni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  10,845
 9. Albcrypto
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  10,738
 10. Limmy89
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  10,601
 11. albenischelsea
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  10,455
 12. Tanni
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  10,008
 13. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  9,723
 14. KNO3
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,707
 15. Limmy89
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,502
 16. Omerr
  Përgjigjet:
  83
  Shikimet:
  7,829
 17. BurimBushi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,012
 18. Gevio
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  6,868
 19. Kingking12a
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  6,684
 20. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  6,455

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...