1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli ↑
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  422
 2. *VLORI*
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  587
 3. izet1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  385
 4. Ellie
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,714
 5. Dionzzsk
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  221
 6. *VLORI*
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,717
 7. Doni2017
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  836
 8. leo ademi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  389
 9. leo ademi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  229
 10. leo ademi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,282
 11. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  846
 12. Misteriozi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  304
 13. Wukel
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  579
 14. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  439
 15. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  444
 16. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  480
 17. boom3rang
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,294
 18. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 19. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 20. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  241

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...