1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. RegShqip
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  428
 2. ardd
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,116
 3. Arsiim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  217
 4. proksinjo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  722
 5. marjo123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  262
 6. zhurjan1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  667
 7. ceo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  354
 8. erjoni1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  393
 9. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  825
 10. Albozr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  504
 11. ceo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  401
 12. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  405
 13. isarama
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  422
 14. muli_usa
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  696
 15. ArditiMaCai
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,182
 16. kastiot
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  500
 17. BurimBushi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,011
 18. ceo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,756
 19. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  293
 20. altiin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  336

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...