1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. RegShqip
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  442
 2. ardd
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,130
 3. Arsiim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  233
 4. proksinjo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  732
 5. marjo123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  270
 6. zhurjan1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  677
 7. ceo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  365
 8. erjoni1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  399
 9. Tinii-boy
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  838
 10. Albozr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  515
 11. ceo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  422
 12. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  413
 13. isarama
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  433
 14. muli_usa
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  703
 15. Qimthi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  602
 16. ArditiMaCai
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,201
 17. kastiot
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  510
 18. BurimBushi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,017
 19. ceo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,774
 20. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  299

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...