1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↑ Shikimet
Postimi i fundit
 1. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 2. NANO
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  519
 3. Franko_1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  137
 4. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  200
 5. numer2
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  203
 6. Xhimi Prishtine
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  173
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  164
 8. lojrafati
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208
 9. Endikadia
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  192
 10. Igli F.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  169
 11. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  379
 12. Elira
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,767
 13. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,740
 14. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  207
 15. ahysenaj1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 16. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,048
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  177
 18. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  185
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  300
 20. marty
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  195

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...