1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  510
  Postimet:
  6,433
  Tema e fundit: Pershendetje Bisha, 11 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. ano0n
  Përgjigjet:
  263
  Shikimet:
  22,153
 2. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  6,009
 3. Omerr
  Përgjigjet:
  83
  Shikimet:
  7,386
 4. iboanonymous
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  1,829
 5. sg1
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  3,776
 6. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  5,457
 7. Fb56
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  4,425
 8. Albcrypto
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  8,804
 9. sg1
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  2,534
 10. megaholdings
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  20,903
 11. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,366
 12. AstritKS
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,653
 13. Omerr
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  1,951
 14. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,755
 15. ceni-18
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,257
 16. shteti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  2,443
 17. getrich
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  13,445
 18. TMT
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  2,185
 19. Albozr
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,869
 20. magica blue
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,294

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...