1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. ano0n
  Përgjigjet:
  271
  Shikimet:
  24,993
 2. tonkeri
  Përgjigjet:
  140
  Shikimet:
  15,677
 3. Er4ld
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  6,555
 4. Omerr
  Përgjigjet:
  83
  Shikimet:
  7,918
 5. iboanonymous
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  2,144
 6. sg1
  Përgjigjet:
  64
  Shikimet:
  4,092
 7. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,049
 8. Fb56
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  5,779
 9. Albcrypto
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  11,210
 10. sg1
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  2,728
 11. megaholdings
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  21,540
 12. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,265
 13. AstritKS
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,795
 14. Omerr
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  2,158
 15. Fiksohu
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,147
 16. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  3,358
 17. ceni-18
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,482
 18. shteti
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  2,659
 19. Limmy89
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  10,683
 20. getrich
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  13,772

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...