1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  362
 2. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  364
 3. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  371
 4. sbislimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  128
 5. Franko_1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  118
 6. Fiksohu
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  776
 7. Fiksohu
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,033
 8. abracadabra
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  345
 9. tupac.al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  157
 10. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  374
 11. JetmirKs
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,212
 12. shteti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,087
 13. dionis11
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  595
 14. Wukel
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  554
 15. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  258
 16. Limmy89
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  345
 17. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  207
 18. Alkeo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  167
 19. arlind14
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  394
 20. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  700

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...